Rzadkie oddawanie moczu u 13-latki

Co mojej córce jest ? Moja córka ma 13 lat. Od niedawna dużo dużo piję a mało sika. A jak sika to może 3 razy dziennie w małych ilościach. Mocz jest koloru mocno żółtego mimo że dużo pije. Również czasami tzn. 4-5 razy w ciągu dnia bolą ją nerki. To jest taki tępy ból a czasem kłujący. Co jej jest ? Proszę o szybką odpowiedź ponieważ się bardzo denerwuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.