Rzadkie stolce u 4-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 4 miesieczna corka miala mleko zmienione raz. Obecnie jest na bebilonie pepti. Po tym mleku ładnie przesypia nocki, jest spokojniejsza, ładnie przybiera na wadze i zeszlo jej cale uczulenie. Jedyne co mnie niepokoi to dosc rzadka kupa z duza iloscia sluzu. Podaje probiotyk bio gaja ale nie widze poprawy.

Myślę że należy zrobić badania ige swoiste panel pokarmowy z krwi , zacząć dziecko leczyć przeciwalergicznie np. kroplami fenistil 3 x 5-6 kropli i pokazać razem z wynikami alergologowi. Plus wykonać badanie kału na obecność krwi utajonej.