Rzadkie wypróżnianie i niechęć do jedzenia u 2-miesięcznego dziecka

Witam. Mój 2 miesięczny synek nie chciał jesc przez ostatnie kilka dni jednak wczoraj "zaskoczyło " i znów je praktycznie normalnie jednak martwi mnie to ze praktycznie nie robi kupki. Jeśli już zrobi jest prawidłowego koloru i konsystencji jednak 1,2 kupki na cały dzień to chyba za mało? Po całej nocy pieluszki tez była tylko zasiusiana. Dodam ze karmie tylko piersia.

Witam. Nie ma powodów do niepokoju. To normalne, że dziecko oddaje mniejszą ilość stolca po okresie zmniejszonego przyjmowania pokarmu. 1-2 stolce dziennie to normalna ilośc dla dziecka w tym wieku.