Rzadkie wypróżnianie u 9-tygodniowego dziecka

Karmię piersią córkę 9 tygodni, kupki robi co 6 dni i bardzo ją boli brzuszek wydaje mi się że nie są to kolki lecz ból spowodowany rzadkim wypróżnianiem podawałam biogaia ale nic nie pomogło. Podobno woda nisko zmineralizowana surowa działa ale moje dziecko nie chce pic nawet kopru włoskiego. Więc ja pije i też nic. Podawać debridat czy coś innego

Milena Lubowicz

Debridat jest lekiem na receptę i przepisanie go powinno być poprzedzone badaniem lekarskim. Proszę ocenić czy bóle te nie są związane z kolką. Kolka zwykle pojawia się w godzinach popołudniowo-wieczornych, gdy rano dziecko jest w dobrej formie.
Pozdrawiam