RZS a dolegliwości żołądkowe

Mam pytanie moja mama od trzydziestu lat choruje na rzs od jakiegoś czasu ma dolegliwosci żołądkowe związane z nudnosciami brakiem apetytu ogólnym osłabienim i zaburzeniami snu.Była w szpitalu miała zrobione wszystkie badania które są dobre a te doleglowosci się nasilają .Proszę o poradę.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny wyniku badań dodatkowych i przeprowadzenia badania przedmiotowego trudno jest mi zaproponować prawdopodobną przyczynę dolegliwości jakie odczuwa mama. Sugeruje wykonanie gastroskopii.