RZS a problemy z bezsennością

Od 4 lat choruje na RZS, od tego czasu mam ciągłe kłopoty ze snem, mam stany lękowe, często boje się umrę. Lekarz psychiatra nie chce mi przepisać leków na sen bo boi się ze się uzależnię ale nic innego też mi nie przepisał. Co mam zrobić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę poprosić w aptece o ziołowe preparaty uspokajające o działaniu nasennym. One nie dają efektu uzależnienia.