Rzucanie palenia a odrealnienie

Witam, mam 20 lat, rzucam palenie, od miesiaca mialam duzo nauki na studia-duzo stresu. Od tygodnia odczuwam odrealnienie, otępienie i wycofanie. Zazwyczaj w godzinach popołudniowych czuję się wycięta z realnego życia. Kiedyś już takie coś miałam, natomiast nie trwało to tak długo. Martwię się- co to moze byc? Pozdrawiam

Pozdrawiam.

Witam,

Pani samopoczucie jest najprawdopodobniej związane z rzuceniem palenia, które na dodatek zbiegło się ze zmęczeniem stresującym czasem w Pani życiu. Do częstych objawów rzucenia papierosów należą: niepokój, irytacja, stany lękowe, zaburzenia snu, pogorszenie nastroju, zmęczenie, trudności z koncentracją, zwiększony apetyt, który może doprowadzić do przytycia.

Gdyby potrzebowała Pani wsparcia, może Pani skontaktować się z Telefoniczną Poradnią Pomocy Palącym: 801 108 108

Pozdrawiam
Elwira Chruściel