Rzucenie palenia w szóstym miesiącu ciąży

Witam. Jestem obecnie w 6 miesiacu ciazy i chcialabym rzucic palenie. Czy jak rzuce od razu nic nie zaszkodzi malenstwu? Bo dziecko niestety w jakus spisob jest napewno juz w tych substancjach szkodliwych a nawet lekarz radzi ograniczac a nie od razu rzucac. Prosze o odp

Dzień Dobry Pani,

Gratuluję Pani podjęcia decyzji o zaprzestaniu palenia, będąc w ciąży.
Moim zdaniem nigdy nie jest za późno.

Jak najbardziej zachęcam Panią do wygaszania palenia, to znaczy, sukcesywnie zmniejszania ilościowego, aż do nie palenia.

Sugeruję konsultację powyższego z Lekarzem ginekologiem.

Wszystkiego Najlepszego,
Irena Mielnik-Madej