Rzucenie papierosów i nocne duszności

Tydzień temu rzuciłem całkowicie papierosy. W nocy odczuwam duszności i uczucie gorąca. Co to może oznaczać?

Witam,
niestety trudno powiązać te 2 stany ze sobą bez przeprowadzenia szczegółowego wywiadu lekarskiego oraz podstawowego badania.

Pana drogi oddechowe będą się teraz same oczyszczać ze zgromadzonych substancji dymu papierosowego, możliwy będzie kaszel, odpluwanie plwociny.

Jeżeli duszność i uczucie gorąca pojawiają się ciągle - zalecałabym wizytę u lekarza POZ.

Pozdrawiam