Sączenie ropy po cholecystektomii laparoskopowej

Jestem 3 tygodnie po cholocystektomii laparoskopowej. Po operacji mialam kilka powiklan w tym ropien jamy brzusznej. Mam wiec dwa pytania: czy to normalne,ze przez 2 tygodnie saczy mi sie ropa? A drugie pytanie: po jakim czasie moge zaczac uprawiac lekki sport a po jakim wrocic do ciezszych cwiczen? Kazdy mowi co innego.

- ale skąd sączy się dokładnie ta ropna treść i czy na pewno jest to treść ropna? czy zgłosiła się Pani w tej sprawie do poradni chirurgicznej, gdzie jest Pani prowadzona? na pewno jeśli jest to ropa to aż tak długo nie powinna się sączyć - trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem prowadzącym, który określi rodzaj wydzieliny i zaleci odpowiednie postępowanie
po jakim czasie moge zaczac uprawiac lekki sport a po jakim wrocic do ciezszych cwiczen?
- lekki po miesiącu a ciężki po dwóch miesiącach

Nie znam stanu wyjściowego Pani choroby , nie znam przebiegu operacji , efektu końcowego ani przebiegu pooperacyjnego!!! - NIE JESTEM WIĘC W STANIE NIC ODPOWIEDZIEĆ!!! ZOBOWIĄZANY DO UDZIELENIA SATYSFAKCJONUJĄCEJ ODPOWIEDZI JEST OPERATOR!!!!!!! zż