Sączenie z rany tydzień po chirurgicznym usunięciu zęba

Witam. Tydzień temu miałem usuwaną chirurgicznie górną szóstkę. Okazało się, że zabieg był poważniejszy z powodu powikłań z zatoką. Po zabiegu założono kilka szwów do ściągnięcia za tydzień. Teraz coś co sączy się z rany - nie krew ani chyba nie ropa - powoduje dziwne drętwienie języka i gardła. Czy to normalne?

Dzień dobry,
tydzień czasu to zbyt krótki okres na całkowite wygojenie rany, aczkolwiek jeśli miał Pan powikłanie z powodu połączenia z zatoką to warto pokazać sie na kontrolę u lekarza, aby mieć pewność, że wszystko jest ok.

pozdrawiam zdrowo :-)
lek.stom. Grzegorz Gdula