Samobójstwo 22-letniego syna

Mój syn miał 22 lata odebrał sobie życie 09-09 -014 ja nic nie zauważyłam .jeszcze w nocy pisał do mnie a rano juz nie żył myslę że to przez dziewczynę...jednak moje życie sie rozpada sama mam ochote umrzec..wszystko mnie boli nie ma dnia bez łez!

Witam,

Proszę udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego, w celu skontaktowania się z lekarzem psychiatrą. Jeśli wizyta taka będzie niemożliwa proszę udać się do internisty, by ustalił leczenie farmakologiczne i zapisać się na wizytę do lekarza psychiatry. Może Pani też udać się do gabinetu prywatnego. Proszę także skorzystać z pomocy psychoterapeuty.

Pozdrawiam
Ewa Czernik