Samobójstwo ojca z zaburzeniami borderline

Samobójstwo taty . Mój tata był na codzień normalnym człowiekiem był wrażliwy , pracował bardzo się o nas troszczył znał język Angielski , ogólnie miał dużą wiedzę . A z drugiej strony był nerwowy i jak wpadał w szał nie był tym samym człowiekiem . Jak miał 19 lat zmarła mu mama i miał depresję ogólnie czasem przy kłótni był inny ale nie było można powiedzieć że to osoba psychiczna a jednak zrobił to . Miał zaburzenia osobowości borderline. Możliwe że przez zaburzenia mógł to zrobić ?

Witam. W życiu codziennym chorych na pograniczne zaburzenie osobowości (bordeline) dominują negatywne emocje takie jak: niepokój, złość, panika, wściekłość, smutek, frustracja, wstyd, znudzenie i stres. Osoby z Bordeline odczuwają "wieczny niepokój". Mają małą tolerancję na stres. Nie potrafią same się uspokoić, a w sytuacjach stresujących zebrać myśli i działać. Wysoce prawdopodobne, że z powodu choroby Pani ojciec popełnił samobójstwo. Każde rozczarowanie wywołuje poważny kryzys, depresję, myśli samobójcze, a nawet targnięcie się na własne życie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza