Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Samoczynne wylewy podskórne a przyjmowanie leku Metypred

Mama 79 lat, leczone RZS, ostatnio lek Metypred. W czerwcu niska hemoglobina, stwierdzone wrzody żołądka, podana krew, stwierdzono też grzybicę przełyku. Po wyjściu ze szpitala hemoglobina 8,8. Obecnie na rękach i nogach powstają samoczynnie wylewy podskórne i skóra potrafi się zawijać , jest oblepiona plastrami. Jest bardzo szczupła, prawie nie widać mięśni. Czy to może być spowodowane lekiem Metypred 4mg ? Jakie badania wykonać , do jakiego lekarza się udać. Pozdrawiam - Danuta .
KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu

Niepokojące zmiany skórne

Zauważyłeś na swojej skórze zmiany, które cię niepokoją? Zastanawiasz się, co z tym zrobić? Obejrzyj nasz film i dowiedz się, co powinieneś zrobić w takiej sytuacji.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety