Samodzielne poradzenie sobie z uzależnieniem od narkotyków

Czy jest możliwe, zeby z amfetaminy wyjsć bez odwyku i pomocy lekarzy? czy głód minie po jakimś czasie?

Witam Pana
Amfetamina jest silnym narkotykiem, samodzielne wyjście z nałogu bez odwyku może być zagrażające dla życia, może Pan dostać omamów, urojeń, napadu padaczkowego, może zatrzymać się Pana akcja serca itd . Z tych kilku powodów wymienionych wyżej ważne jest skorzystanie z pomocy lekarskiej.
Życzę powodzenia
Anna Suligowska

Witam, niestety z uzależnieniem jest bardzo ciężko poradzić sobie samemu są przypadki osób, które odstawiły samodzielnie(bez terapii) amfetaminę, jednak jest ich mało a i tak często wracają po pewnym czasie do brania, lub stosują środki zamienne. Zachęcam do leczenia, będzie Panu łatwiej poradzić sobie w kontakcie ze specjalista psychoterapii uzależnień oraz np grupą psychoterapeutyczną. Jeśli jest pan z Lublina zachęcam do zgłoszenia się do Poradni Leczenia Uzależnień w Lublinie. Tam wizyty będzie mógł Pan odbyć w ramach NFZ. Pozdrawiam, motywując do leczenia, proszę pamiętać, gdyby był sam Pan w stanie odstawić to pewnie już dawno by to Pan zrobił, a jednak??...
http://www.olu.lublin.pl/