Samodzielne walczenie z uzależnieniem od alkoholu

Witam. Mam 32l jestem mężczyzną i prawdopodobnie jestem alkoholikiem. Pochodzę z małej miejscowości i wizyta u lekarza puki co odpada. Chciałbym na razie sam spróbować walczyć z moją chorobą. Potrzebuję jednak jakiegoś leku na uspokojenie bez recepty najlepiej. Czy mogę prosić o podpowiedź Panią(a).

Mgr Marek Lisowski

Proszę poczytać sobie o Kudzu.

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz

Witam,

zachęcam do skorzystania z pomocy specjalisty, gdyż wychodzenie z uzależnienia wymaga profesjonalnego wsparcia.
Jeśli ma Pan problem z dołączeniem do grupy wsparcia w swojej okolicy, zachęcam przynajmniej do kontaktu z psychologiem online. Zniechęcam Pana do próby wyjścia z nałogu przy stosowaniu leków na uspokojenie, które nie tylko nie mają wpływu na uzależnienie, a jednocześnie stanowić będą poważne zagrożenie dla Pana zdrowia, jeśli jednak zdecyduje się Pan (zakładam, że w sposób niezaplanowany) połączyć je z alkoholem.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html