Samodzielne zwiększenie dawki Euthyroxu

Witam ,w 1984r mialam stwierdzona nadczynnosc tarczycy,byla wewnetrzna usunielo lewy plat po 3 miesiacach przeobrazila sie w niedoczynnosc miewalam tsh do 28 przez jakis czas byla w normie a od kilku miesiecy poziom tsh jest ponizej normy tzn 0,266 przy normie:0,270-4,200 jest mi ciagle zimno czesto boli mnie glowa w okolicy prawej skroni (przypuszczam,ze to moze byc inny problem) Czy sama moge zwiekszyc EUTYROX biore 125 endokrynolog nie widzi zadnej nieprawidlowosci Z GORY BARDZO DZIEKUJE ZA

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli endokrynolog nie zaleca zwiekszania dawki, to na własna rękę radziłabym tego nie robić.
Pozrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Proszę samemu nie zmieniać leczenia.