Samoistne bóle zęba po leczeniu kanałowym

Pod koniec czerwca mialem leczonego zeba. Byl tam duzy ubytek i od tamtej pory gdy nacisne go tak specyficznie gornym zebem to mnie boli. Samoistnie nigdy mnie nie zabolal. Od tego momentu minely juz 3 miesiace i nadal nie widac poprawy, ale tez nie jest gorzej, caly czas tak samo jest. Stomatolog mi powiedzial ze narazie nie powinno sie go leczyc kanalowo bo samo moze przejsc. Mozliwe w ogole jest ze po to przejdzie samo? Minal juz 3 miesiac. Czy nie ma na co czekac i juz teraz leczyc kanalowo?

Być może wystarczy dokonać korekty wypełnienia.

Lek. dent. Agata Duda

jeśli nie ma bólu samoistnego to nie ma wskazania de leczenia endodontycznego
możliwe że wystarczy korekta okluzji
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk