Samoistne kłucia zęba po leczeniu

Leczyłam w grudniu zęba.1 i 2 tzn jedna dziura. Dentysta bez mojej zgody spilowal bok jedynki. Od 10 lat zmieniałam plomby w tym miejs i nikt mi nie piłował zębow. Po dwoch tygodniach ząb zaczol samoistnie pokłowac..Poszlam do dentysty a on popatrzyl na blombe i ze on tu nic nie widzi! Teraz jest styczeń 2016 a zab pulsuje, boli, ale nie caly czas strzyka, boli mnie nos, pulsuje do oka. W nocy boli mnie bardziej, budze się w nocy i go czuje Czuje się tak jak bym miala nerwa na wierzchu.Nie. Czy

Po leczeniu dużych ubytków dolegliwości mogą się utrzymywać, ale również przy wielokrotnym usuwaniu wypełnień i zakładaniu nowych może dojść do zapalenia miazgi - wtedy konieczne jest leczenie kanałowe.