Samoistne poronienie a bladość

2 i 3 listopada zrobilam trzy testy ciazowe i wyszly pozytywnie 3 listopada przed polodniem dostalam bole brzucha i krwawienie boli mnie brzuch do tej pory ginekolog nic nie stwierdzil w szpitalu tak samo powiedzieli mi tylko ze poronilam i samo wszystko ze mnie zeszlo czy to moze byc prawda? zrobilam sie takze ostatnio blada na buzi i bol glowy mam od 3 dni

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jest to możliwe. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.