Samoistne poronienie a planowanie kolejnej ciąży

Bylam w ciąży bezzarodkowej przez 7 tyg. Stwierdzono przez usg i wynik malejącego bhcg. Teraz jestem w trakcie samoistnego poronienia (plamienie,później krwawienie). Mam lekki ból brzucha wieczorami. Wizytę u ginekologa mam za 10 dni. Czy powinnam zgłosić się wcześniej?kiedy mogę starać się o ciążę?

Witam,
rozumiem że samoistne poronienie zostało stwierdzone podczas badania ginekologicznego?
Jezeli nie, powinna się Pani zgłosić do ginekologa jak najszybciej.

O kolejną ciążę proponuję się starać min. po odczekaniu 3ech kolejnych cykli.