Samoistne poronienie i plamienie

Witam samoistnie poronilam ciaze 6/7 tyg w 9 tyg ciaza obumarla,Nie mialam lyzeczkowania gdyz pozostalosci bylo niewiele ok 1cm,po 2 tygodniach test wyszedl negatywny .Czy to znaczy ze wszystko juz sie oczyscilo? wizyte mam dopiero za tydzien a chcialabym byc spokojna.Dodam ze ok tygodnia trwalo krwawienie nastepnie lekkie plamienie kawy z mlekiem czy to normalne?

Milena Lubowicz

Konieczne jest usg, żeby stwierdzić czy w jamie macicy nie ma żadnych pozostałości.
Pozdrawiam