Samoistne ustąpienie boreliozy a je skutki odczuwane po latach

Stwierdzono,że miałam boleriozę/2 lata temu coś mnie ugryzło/.Po badaniu krwi stwierdzono przeciwciała.Czy to możliwe,że bez leczenia bolerioza ustąpiła samoistnie? Ja się żle czuję,bolą mnie wszystkie stawy,i ból jest wędrujący.Jedno kolano po rehabilitacji robi się sztywne mimo gimnastyki/sama je ćwiczę z wielkim bólem/. Zwyrodnienia nie są duże,ale noga boli mnie okropnie/cała/. Nie mogę brać leków NLPZ gdyż zaczęłam krwawić z przew.pokarmowego,a tramal wogóle nie działa.Nie mogę siedzieć.

Borelioza nie ustępuje samoistnie, a przechodzi w etap infekcji przewlekłej, przez lata siejąc spustoszenie w organizmie. Jeśli nie była Pani leczona, musi pani to zrobić, inaczej ryzykuje pani ciągle pogarszanie się stanu zdrowia, ostatecznie może to doprowadzić do ciężkich niedowładów, upośledzenia motoryki a nawet do zgonu. Proszę zgłosić się do specjalisty chorób zakaźnych.