Samoistne wypływanie nasienia, utrata wzwodu i ból jąder

W momencie, gdy zaczynam się podniecać i dostaję wzwodu, niewielka ilość nasienia wypływa mi samoistnie z penisa i tracę wzwód. Mija chwila i znów mam wzwód, i sytuacja się powtarza. Gdy stanie się to kilka razy, dostaję strasznego bólu jąder. Trwa to od dawna i nie wiem co robić, bo za każdym razem, jak próbuję się kochać, jest tak samo. Co robić?

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Myślę, że należałoby udać się na konsultację do urologa gdyż warto sprawdzić czy nie ma jakiejś przeszkody w nasieniowodzie.
Warto wykonać również usg jąder.

Pozdrawiam!