Samoistne zwłóknienie płuc

Błagam o radę od 3 tygodni moja córka 40 l jest w klinice we Wrocławiu jej stan jast coraz gorszy po dwuch tygodniach stwierdzono że najprawdopodobnie nastąoiło samoistne zwłuknienie płuc kture postępuje proszę o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Wspomniana jedńostka chorobowa jest niezwykle trudna w prowadzeniu. prosze skontaktować sie z lekarzem prowadzącym, ktory udzieli szczegółowych informacji o stanie zdrowia córki i planowanym leczeniu. Pozdrawiam

Za mało danych.
Samoistne włóknienie płuc jest choroba nieuleczalna, wolno postępując i dotyczy głównie osób w zaawansowanym wieku.
Myśle że jest to inna śródmiąższowa ch. płuc - leczenie po ustaleniu dokładnego rozpoznania.