Samoistnie występujący ból skóry

Dzień dobry, co jakiś czas mam problem z bolącą skórą w różnych miejscach ciała. Wystarczy, że bardzo delikatnie dotknę skóry i pojawia się ból. Nie towarzyszą temu żadne zmiany skórne, nie ma wysypki, siniaków, nie jest to też ból związany ze stłuczeniem lub przygnieceniem. Jest to po prostu samoistnie występujący ból, który trwa przez dłuższy czas. Co to może oznaczać? Do jakiego lekarza powinnam się udać? Gosia

Dzień dobry,

Na początek proszę udać się do neurologa. Czy nie brakuje Pani witamin w diecie. Proszę zakupić sobie na wszelki wypadek jakiś preprat witaminowo -mineralny 1x1 tabl.+ Vit B comp 3x 1 tabl. Jeśli objawy nie ustąpią, to konieczna będzie konsultacja lekarska.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz