Samoistny wytrysk nad ranem po przebudzeniu

Zdarzył mi się ostatnio po obudzeniu nad ranem samoistny wytrysk. Doznałem tego 3 razy w ostatnim czasie i nie jest to normalne i przyjemne. Czym to może być spowodowane ?

Dzień dobry!

Tzw. polucje nocne, samoistne wytryski, zdarzają się większości młodych (ale także starszych) mężczyzn, szczególnie w okresach dłuższych przerw we współżyciu seksualnym/ masturbacji.

Pozdrawiam!