Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 0 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Samookaleczanie się i czynności kompulsywne a alkoholizm i agresja rodziców

Witam,mam pewien problem,mam 23 lata, moi rodzice sa alkoholikami,ojciec ma zdiagnozowane powazne zaburzenia psychiczne,jest bardzo agresywny, ma problemy z prawem, moja matka tez pije.Ojciec znecal sie nad nami przez cale zycie,Chcilam opisac swoje objawy i dowiedziec sie co to moze byc, po pierwsze samookoleczalam sie przez 7 lat,gdy wlaczam muzyke musze biegac nawet przez pare h od sciany do sciany w tym momencie mysle o wielu rzeczach,mam 23 lata a boje sie sama spac, boje sie duchow.
23 LAT ponad rok temu

Stres a depresja

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy stresem a depresją.

Witam serdecznie, Pani objawy z całą pewnością wymagają specjalistycznej oceny i pomocy. Wydaje mi się, że nie mamy tu do czynienia z zaburzeniami psychicznymi, a jedynie z nagromadzeniem złych emocji, z którymi nie potrafi sobie Pani poradzić. W takiej sytuacji wskazana jest wizyta u psychologa i wdrożenie odpowiedniej psychoterapii. Pozdrawiam serdecznie.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Dzień Dobry Pani,

Wyobrażam sobie, jak trudnych przeżyć Pani doświadczyła... Proszę nie zwlekać i udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego, celem podjęcia leczenia terapeutycznego, w ramach NFZ-tu.

Życzę Pani zwyczajnej pomyślności, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy