Samookaleczanie się jako sposób na problemy

czy cięcie się jest niebezpieczne? od czasu do czasu się samookaleczam, rozwiązuje w ten sposób problemy, na moim nadgarstku znajduje sie mnóstwo blizn, czy powinnam coś z tym zrobić?

Milena Lubowicz

Tak, jest to poważny problem. Myślę, że konieczna jest konsultacja psychiatryczna.
Pozdrawiam

Dzień dobry, jeśli chce Pani rozwiązywać swoje problemy w inny sposób niż cięcie się- a jest to sposób autodestrukcyjny, więc niebezpieczny, powinna Pani zgłosić się do psychoterapeuty. Pozdrawiam.