Samotność i brak koncentracji

Przede mną matura. A ja Nie mogę się na niczym skupić. Całymi dniami siedze w domu i udaję że się uczę. Męczą mnie niektóry rzeczy, chodzą mi po głowie różne myśli i to przez to właśnie nie potrafie zająć się czymś pożytecznym. Może to głupie określenie w moim wieku, że jestem "samotna", ale to prawda. Czasami sobie tak myśle, żeby iść na spacer i spotkać kogoś z kim nie byłabym tak samotna i nie siedziała sama w domu, kto odmieniłby moje życie, ja przestałabym się przejmować błachostkami...

Jesteś w ważnym momencie swojego życia, kończysz szkołę średnią, zbliżasz się do egzaminu dojrzałości i czekają Cię ważne decyzje i kroki, w dorosłe, samodzielne życie, trudno, żeby nie wzbudzało to pomieszania, niepokoju i innych myśli. Może warto byłoby temu się przyjrzeć z terapeutą?
Pozdrawiam

Witam,
rozumiem, że cierpi pani z powodu samotności. Z poczuciem samotności można sobie radzić, warto tak jak Pani pisze wykazać nieco inicjatywy, jednak osobą, która może odmienić Pani życie najskuteczniej jest Pani sama, może z małą pomocą specjalisty. Warto pomyśleć o spotkaniu z psychologiem, który może w tym Pani pomóc. Gdyby miała Pani dodatkowe pytania czy wątpliwości proszę o kontakt. Pozdrawiam.