Samotność i uczucie bóle wewnętrznego

mam 19 lat i czuje się przerażająco samotna.Od dawna czuje ból w sobie,na początku miałam nadzieje że będzie lepiej ale wcale tak nie jest.Straciłam nadzieje. Czuje coś jakby ciężar na sobie, w ciszy czuje sie przytłoczona więc uciekam tam gdzie jest głośno,a tam czuję się tak jakbym się dusiła.Momentami nie chce mi sie życ.Wszystko wokół mnie jest przepełnione ogromnym smutkiem i pustką. Nieraz jak ide ulicą to prawie płaczę, nie ma dla mnie chyba żadnej przyszłości.Nie mam do kogo isc po pomoc

Witam serdecznie.
Obniżony nastrój, poczucie bezsensu życia, odczuwanie smutku i pustki..jak również jeszcze sporo innych objawów, może świadczyć o depresji, tym bardziej iż trwa to już od dawna.
Polecam wizytę u psychologa - wysłucha i pomoże. A przyszłość jest przed nami wszystkimi - a w dużej mierze jaka będzie - zależy tylko od nas!!:)
Pozdrawiam!