Samotność i uczucie podniecenia na widok zużytych prezerwatyw

Jestem samotny. Nie mam partnera seksualnego. Lubię jeździć na rowerze, zwłaszcza w tereny odludne, leśne, polne, łąkowe. Podnieca mnie widok użytych prezerwatyw w terenie, i sam fakt, że ktoś był w tym miejscu i nie bacząc na potencjalnych widzów uprawiał seks. Czy jest ze mną coś "nie tak"?

Najwyraźniej brakuje Panu osoby towarzyszącej do takich podróży, stąd to uczucie podniecenia.

Sugerowałabym zastanowić się skąd ta samotność u Pana. Co uniemożliwia wejście w realny związek fizyczny, emocjonalny i duchowy. Proszę przemyśleć psychoterapię.
Ona powinna Panu pomóc odpowiedzieć na te bardzo ważne pytania.

Z pozdrowieniami,
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Z pewnością podniecenie na widok zużytych prezerwatyw nie jest czymś naturalnym. Może prowadzić do rozwijania się rożnego rodzaju trudności w przyszłych potencjalnych kontaktach seksualnych (np. fetysze).
Dodatkowo to, że jest Pan osobą samotną powinno być przedmiotem głębszej analizy. Dlaczego tak się dzieje? Czy ma Pan okazję do bycia z ludźmi, tworzenia relacji i z ich nie korzysta (znów - dlaczego)? Lub też nie ma pan takich okazji (co może być tego źródłem? Lęk? Niechęć? Nieśmiałość? zbyt wygórowane oczekiwania co do siebie lub innych?)? Pytań jest wiele. Z pewnoscią odpowiedzi na nie przyniosłyby Panu pomocne wskazówki co zmienić w swoim życiu. Polecam podjąć spotkania z psychologiem, podczas których zajmie się Pan problemem swojej samotności, a także - w dalszych krokach - podnieceniem na widok prezerwatyw. Pozdrawiam.