Sapiący oddech u trzymiesięcznego dziecka

Witam .moj synek ma trzy miesiące í wazy oiem kiolo miezy 68cm waga urodzenia 4550 .problemem jest dlamnie martwiacy bood trzech tygodni ma sapke.po wizycie u lekrza który źałecił wode morska ,czyszczenie noska do tego inchalacje z soli fizjologicznej,niestety nic nie prźechodzi synek czesto sie budzi jest nerwowy a w dodatku źłapał zapalenie gardła.strasznie sie martwie z powodu sapki ,prosze o odpowiedz co mozna poradzic na sapke.dodaje ze co noc synkowi wieszam na łuźeczku mokrą pieluszke

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są konsekwencją infekcji dróg oddechowych. Sugeruję, by dziecko ponownie ocenił lekarz pediatra.