Sarkastyczny ton wiadomości do chłopaka

Jak delikatnie powiedzieć chłopakowi, że to co mu mówię i piszę nie jest w pełni poważne - częściej sarkastyczne oraz że nie czuję tego, co on myśli, że czuję do niego ?

Zdradza Pani wypowiedzią problem psychologiczny. Zalecam pełną konsultację psychologiczną.Warto bowiem uświadomić sobie dlaczego unika Pani komunikatów jasnych i uczciwych.