Satysfakcja seksualna uwarunkowana stymulacją łechtaczki

Witam! Otóż mam 17 lat. Jako dziecko bardzo dużo się masturbowałam tylko w 1 sposób (pocieranie). Kilka miesięcy temu rozpoczęłam współżycie z moim chłopakiem i mam problemy z osiągnięciem orgazmu. Jest mi z nim bardzo dobrze, ale jeśli nie pocieram swoją łechtaczką i podbrzuszem o jego, jest to praktycznie niemożliwe, niezależnie od pozycji. Co zrobić, abym mogła normalnie osiągnąć orgazm?

Witam! Ze względu na miejsce stymulacji wyróżnia się dwa zasadnicze rodzaje orgazmów - pochwowy i łechtaczkowy. W przeważającej większości przypadków osiągnięcie satysfakcji seksualnej uwarunkowane jest właśnie stymulacją łechtaczki. Osiągnięcie orgazmu pochwowego jest często problematyczne, i niewątpliwie wymaga zwiększenia aktywności partnerów w fazie gry wstępnej. Nadmierna masturbacja może wpłynąć na osłabienie wrażliwości na bodźce, uzależniając od określonego rodzaju stymulacji. Skutkiem tego może być zapotrzebowanie na szczególnie intensywną jej stymulację. Pozdrawiam