Schemat żywienia 8-miesięcznego niemowlaka

Syn skończył 8mcy. Do 6mca karmiony był tylko piersią. Nadal karmię piersią i podaję dodatkowe posiłki. Ze schematu żywienia, który dostałam od pediatry wynika by podawać pierś jak dotychczas + dodatkowe posiłki. Obecnie je więc: pierś+100 ml kaszki (glutenowej lub bez-) - śniadanie, pierś - II śniadanie, pierś+ok 100 g obiadku warzywno-mięsnego - obiad, pierś+ 100g przecieru owocowego - podwieczorek, pierś na kolację. Nadal je w nocy z piersi 4-5 razy. Co zmienić w diecie aby przesypiał noc?

Piotr Pilarski

Proponuje aby kaszkę zamiast na śniadanie to podac na kolację jednak nie gwarantuje to sukcesu. 8 miesięcznie dziecko jest jeszcze zbyt małe aby przespać całą noc.

Pozdrawiam.