Schizofrenia a brak poprawy pomimo stosowania leków

witam, mam problem ze zdrowiem, mam 23 lata od 18 roku życia mam schizofrenie lecz biore leki na to schorzenie i nic nie pomaga. Moim zdaniem to problem z endorfiną lub serotoniną. Jaka to choroba?

Bez większej ilosci szczegółów nic nie można powiedzieć. Proszę pamiętać,ze farmakoterapia przynosi najlepsze efekty terapeutyczne, gdy jest połączona również z psychoterapią. Pozdrawiam.

Jeśli ma Pan wątpliwości, warto porozmawiac o tym ze swoim lekarzem prowadzącym. Będzie potrafił najpełniej rozwiać wątpliwości, a w razie potrzeby zmienić leki. Często dobranie odpowiedniego rodzaju i dawki leku, który pozwoli na długotrwałą remisję, zabiera trochę czasu. Warto uzbroić sie w cierpliwość, zaangażowanie i pełną współprace w procesie leczenia.