Schizofrenia a zesztywnienie psychiczne

Witam. Mam przez lekarza zdiagnozowaną schizofrenie. Czuje jakby zesztywnienie psychiczne, czasem coś na styl bólu głowy , ale jakby dotyczyło to mojej psychiki. Czuje ze leki które biorę nie pomagają mi na to. Co to może być za dolegliwość " Zesztywnienie psychiczne"

Witam,

schizofrenia jest chorobą dotykającą różnych elementów życia osoby, która jej doświadcza, może również dotyczyć emocji, może przejawiać się w taki sposób, jak Pan opisuje w swoim liście. Książka "Galernicy wrażliwości" określa osoby chore na schizofrenię, jako tych którzy odczuwają ciężar świata mocniej niż inni, głębiej go przeżywają, przeżywają różne skutki psychicznego wyobcowania, określa osoby chorujące na te chorobę, jako osoby skupione na własnych przeżyciach; przenoszące w świat zewnętrzny za pomocą różnych środków wyrazu swoje niepogodzenie i niepokoje własnej imaginacji i niepewności, lęków i obsesji.
Proszę rozważyć włączenie dodatkowego leczenia w postaci psychoterapii, która zajmie się pięknem umysłu i jego cieniem.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?ref=hl