Schizofrenia paranoidalna i depresonalizacja, derealizacja

Witam Stwierdzono u mnie schizofrenie paranoidalną i depersonalizacje derealizacje.Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawnosci i częściową niezdolność do pracy.Jednak nie zgadzam sie ani z orzeczeniem zus ani z przyznanym stopniem niepelnosparwności.wSZYSTKO WYDAJE MI SIE NIE REALNAE.Jak ze snu.Nawet to że jestem chora.Kazda wizyta u psychiatry to kiepski film.Do tego wszystkiego dochodzą lęki ktore paraliżują mi mowe i ruchy.Wiec czy istnieje podstawa do odwołania sie od decyzji zus?

Witam!
Zachęcałabym do rozmowy o swoich wątpliwościach z lekarzem psychiatrą prowadzącym, który wypisywał opinię do ZUS. Wspólnie z nim (a być może także i terapeutami- jeżeli jest Pani pod opieką terapeutyczną) też warto byłoby się zastanowić nad tym czy istnieją podstawy do odwołania.
Pozdrawiam.