Schizofrenia paranoidalna i problem z powrotem do pracy zawodowej

Witam, czuję się rozbita psychicznie. Nie potrafię wrócić do pracy zawodowej.Nie potrafię sobie z tym stanem radzić! Leczę się na schizofrenię paranoidalną! Nie jest tak, że mam stale ten stan, tylko on mnie 2 razy w tygodniu dopada. Jak sobie z tym radzić? Nie ufam samej sobie! Myślę, że ten mój stan jest podsycany przez kłębowisko myśli, które mam w głowie, a którego nie potrafię się pozbyć!Jest we mnie lęk, że nie dam sobie w pracy rady. Tak było w mojej poprzedniej pracy.

Proszę porozmawiać o różnych możliwościach pracy z Pani lekarzem prowadzącym. Być może na początek dobra będzie aktywność w centrum terapii zajęciowej w Pani okolicy? Ponadto lekarz może mieć u siebie spis miejsc, które przyjmują do pracy osoby chore na schizofrenię i które w miejscu pracy mogą liczyć na pomoc w wypadku kiedy pojawi się jakiś problem. Pozdrawiam.