Schizofrenia paranoidalna oraz wynik badania TK

Mam 22lata,Stwierdzoną schizofrenię paranoidalną.Przyjmuje leki psychogenne.W obrazie TK(bez kontrastu)wyszło:w strukturach głebokich L półkuli mózgu,w okolicy jądra soczewkowego niewielki,hypodensyjny obszar przemawiający za poszerzoną przestrzenią okołonaczyniową.Pogrubienie błony śluzowej w obrębie sitowia a zwłaszcza w zatoce czołowej L-z brakiem jej upowietrznienia.Proszę o interpretacje wyniku.Lekarz psychiatra stwierdził iż badanie nie wykazały znaczących zmian.Ja jednak sie tym martwię.

Proszę się nie martwić.

Wynik badania nie wskazuję na patologię, poszerzona przestrzeń jest po prostu odmianą budowy anatomicznej, a nie przyczyną ani objawem choroby.
proponowałabym konsultację laryngologiczną w związku ze zmianami w zatokach.