Schodząca skóra z dłoni i stóp a pielęgnacja ciała

Mam 24 lata, od ponad 3 lat zauwazylam, ze schodzi mi skora z dloni i stop. Poczatkowo myslalam, ze mam jakies uczulenie. Jednak trwa to bardzo dlugo,jest to bardzo nieprzyjemne i zle sie z tym czuje. Wstydze sie swoich dloni i stop, poza tym mam bardzo sucha skore ciala. Bylam u pani dermatolog i stwierdzila,ze jest to luszczyca,przepisala mi masci, ktore wg nie pomagaja...Czy jest jakis srodek na to,ktory calkowicie pozbedzie sie mojego problemu?

Witam! Jeśli rzeczywiście mamy do czynienia z łuszczycą, leczenie tego typu zmian może być żmudne i długotrwałe. Być może konieczna będzie zmiana dotychczas stosowanych preparatów. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.