Schodzenie skóry w okolicach napletka i nagromadzenie smegmy

Witam, około 2 dni temu zauważyłem, że na moim żołędziu i okolicach napletka zaczęła schodzić skóra i wygląda to jak nagromadzenie smegmy z tą różnicą - że nie jest to spowodowane brakiem higieny. póki co nie swędzi ale pachnie ta wydzielina bardzo nieładnie. dodam, że współżyłem ze stałą partnerką dzień przed i była ona świeżo po leczeniu zapalenia dróg rodnych przez przeziębienie, teraz ja sam jestem przeziębiony i pojawiły się te objawy. czy kuracja Clotrimazolumem wystaczy? pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, na pewno warto na początek udac sie do lekarza rodzinnego celem oceny problemu. Pozdrawiam

Zalecam zbadanie wymazu spod napletka w pracowni mykologicznej przed zastosowaniem jakiejkolwiek masci. Z wynikami prosze koniecznie isc do lekarza dermatologa.