Schodzenie skóry wokół penisa u 21-latka

Witam otóż mam taki problem wokół penisa dokładnie na żołędziu schodzi mi skórka jest ona taka biała a poniżej jak naciągnę skórkę widać takie dziwne białe jakby przezroczyste krostki czym to może być spowodowane czy trzeba to leczyć jeżeli będzie potrzebne zdj dołączę lecz narazie proszę o szybką odpowiedź. dziękuję pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Prawdopodobnie jest to objaw grzybicy.

Witam, Szanowny Panie! Wydaje mi się, ze bez dermatologicznego badania przedmiotowego (oko + ręka lekarza) nie uzyska Pan pełnej, satysfakcjonującej Pana diagnozy, a co za tym idzie, leczenia. A zatem…… wskazana wizyta u dermatologa. Pozdrawiam RH