Schodzenie skóry z ust

Witam, mam 27 lat lat i odkąd pamiętam zawsze miałam problem ze skórą ust. Gdy byłam dzieckiem nerwowo obdzierałam skórki. Tego nawyku udało mi się wyzbyć, ale problem ust nie zniknął. Nieustannie schodzi mi skóra z ust. Próbowałam wszystkich kosmetyków pielęgnacyjnych do ust i nic nie przynosi poprawy. Rekord to 2-3 dni bez schodzącej skóry. Dosłownie po godzinie nie nawilżania moje usta są bardzo suche i zaczyna schodzić z nich skóra. Ostatnio często odczuwam stan zapalny. Nie wiem co robić...

Szanowna Pani,
mozna rozwazyc zabieg nawilzenia Pani czerwieni wargowej preparatem kwasu hialuronowego.W tym celu sugeruję konsultację u lekarza medycyny estetycznej.