Schodzenie skóry z warg sromowych

Witam. Zauważyłam, że schodzi mi skóra z warg sromowych większych. Mogę ja oderwać, to nie boli ani nie swędzi czy piecze. Dzień wcześniej miałam stosunek z moim chłopakiem. Używaliśmy prezerwatyw firmy durex. Po jakiś 7 minutach stosunku moja pochwa przestała być wilgotna, wręcz bardzo sucha. Przypuszczam, że to przez prezerwatywę . Martwię się skąd mogą wziąć się moje dolegliwości związane ze schodzeniem skory. Proszę o radę.

Niestety brak wystarczających danych, należy starannie obejrzeć , również pod mikroskopem. ( kolposkop ) . Zapraszam do naszej kliniki SCM.