Schodzi mi skóra z żołędzi i napletka

Witam serdecznie. Zauważyłem na swoim penisie białą powłokę dokładnie na żołędzi i napletku. Po chwili okazało się, że biały nalot schodzi i wygląda na to, że to skóra. Czy to mogą być początkowe objawy grzybicy? Żona kupiła mi maść clotrimazolum i nie wiem czy mogę ją stosować. Nie mam innych dolegliwości. Nie występuje swędzenie, pieczenie itp. Ale schodzi mi cieniutka warstwa skóry z mojej żołędzi i napletka. Żona kilka dni temu brała antybiotyk c***, miała przeziębiony pęcherz moczowy i dostały się tam bakterie, czy to może być przyczyną mojego problemu? Czy możemy nadal się kochać czy musimy robić przerwę jeżeli zaczne stosować tą maść? Proszę o odpowiedzi na moje pytania. Z góry serdecznie dziękuję.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Objawy mogą wskazywać na zmiany grzybicze, jednak odradzam stosowania jakiegokolwiek leku bez postawienia pewnego rozpoznania, tak więc wskazana jest wizyta u dermatologa.
Jeżeli rozpoznanie potwierdzi się, warto rozpatrzyć równoczesne leczenie żony.
Pozdrawiam.