Schudłam 5 kg. Jak mogę zrzucić jeszcze 8?

Mam skończone 12 lat, 156 cm wzrostu i ważę 45 kg. Codziennie (w pogodę czy nie) wychodzę na dwór, na pobliskie boisko. Biegam 10 okrążeń i gram w siatkówkę, średnio 2 godz. W 9 miesięcy schudłam 5 kg (nawet o tym nie wiedziałam). Teraz nie mogę już schudnąć. Chodzę na zawody sportowe, dalej biegam i gram w piłkę siatkową lub nożną. Jak mogę schudnąć i najlepiej do ilu kilogramów? Uważam, że wystarczy mi waga 37 kg.

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

masz idealną masę ciała, nie musisz i nie powinnaś się odchudzać. Wspomniane przez Ciebie 37 kg, to zdecydowanie za mało jak na Twój wiek i wzrost.

Pamiętaj, że intensywne treningi rozbudowują tkankę mięśniową, a ta jest cięższa od tkanki tłuszczowej, przez co możesz ważyć więcej, ale będzie to wzrost pozorny.

Zapoznaj się w Piramidą IŻŻ.

Pozdrawiam