Schudłam już 30 kg, ale nie mogę odchudzić nóg i pupy. Jak to zrobić?

Mam 14 lat, mierzę 164 cm, a ważę 52 kg. Jem 5 posiłków dziennie, unikam słodyczy i tłustych potraw. Przez ostatnie 11 miesięcy schudłam 30 kg. Stosowałam dietę pediatryczną. W mojej rodzinie jest bardzo wiele osób z nadwagą. Nie choruję. Posiłki: - 9.00 - chrupkie pieczywo z serem odtłuszczonym 13%, - 11.00 - jabłko - 14.00 - kalafior - 17.00 - jogurt light - 19.00 - płatki z mlekiem 0%. Porcje są małe. Średnio wypijam 2 szklanki wody i 2 kubki zielonej herbaty, w weekendy jem bardzo podobnie. Pomimo że ludzie mówią, że ładnie wyglądam, ja nie odbieram tego tak. Mam strasznie grube nogi i tyłek. Ćwiczenia nie pomagają.
14 LAT ponad rok temu

Powinnaś odżywiać się zdrowo, aby nie dopuścić do niedoborów pokarmowych, które w okresie dojrzewania mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Twój jadłospis jest zbyt ubogi w kalorie i nie pokrywa Twojego zapotrzebowania. Nie możesz być wiecznie na diecie. Powinnaś jeść więcej produktów zbożowych z pełnego ziarna: pieczywa razowego, brązowego ryżu, kasz, płatków zbożowych itp. oraz białka - chudego mięsa, nabiału i ryb. Jedz więcej warzyw, powinny się znaleźć w większości posiłków.

Zapoznaj się z piramidą żywienia i stosuj się do jej wskazówek:
http://abczdrowie.pl/piramida-zdrowego-zywienia

Pozdrawiam