Schudnąć na brzuchu - jak to zrobić?

Witam;] mam 1,69 wzrostu i ważę 65kg.. jak mogę schudnąć z brzuszka? bo to on właśnie mi się nie podoba... wszyscy mówią że jestem w sam raz [nie za gruba nie za chuda] ale ja sobie nie podobam... chcę zrzucić ok 10 kg. Jak mam to zrobić? Ćwiczenie na wf nie za bardzo pomaga..  dużo biegałam i też słabo w tym było.. wiec przestałam.. łatwo się poddaję :( proszę o pomoc

KOBIETA ponad rok temu

Mgr Maria Kreid Dietetyk, Warszawa

Twoje BMI wynosi 22,8, ale niestety nie podałaś swojego wieku. Parametr ten jest niezbędny do określenia, czy twoje BMI jest prawidłowe, w stosunku do siatek centylowych. Do wieku ok. 13 lat takie BMI będzie oznaczało nadwagę (zakres między 90 a 97 percentylem). W następnym przedziale wiekowym BMI 22,8 będzie już oznaczało prawidłową masę ciała (zakres poniżej 90 percentyla).
Uzupełnij swoje dane, wtedy otrzymasz pełną odpowiedź.

Ze swojej strony polecam przeczytanie artykułu http://portal.abczdrowie.pl/dieta-dla-dzieci-w-wieku-szkolnym i włączenie do swojego trybu życia aktywności fizycznej.

Pozdrawiam